חוקר פרטי ברחובות

 

חוקר פרטי ברחובות דרוש לכם כדי להבהיר כמה דברים לגבי חייכם הפרטיים? יש לכם חשדות שבן הזוג בוגד? שהשותף העסקי לא מספר לכם את כל האמת? זה לא משנה מה מטריד אתכם ועם איזו בעיה אתם מתמודדים היום, כי בכל מקרה אנחנו כאן כדי לעזור לכם. את משרד החקירות רם חקירות הקים רם רבדל לפני שנים שנות, ועם ניסיון של יותר משלושים שנה בתחום אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו המשרד שישפוך אור על מה שלא ברור לכם בחייכם.

חסרה לכם ראייה כדי להפליל מישהו? רוצים הקלטה, צילום או כל דבר אחר? פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור לכם לראות את האמת כפי שהיא. 

הקשר שלנו עם הלקוח 


בין אם אתם רוצים להיות מעורבים שבכל שלבי החקירה ובין אם אתם לא רוצים לדעת דבר על עבודתנו, לפני הכול נשמח לפגוש אתכם. ישנן מספר מטרות לפגישה הראשונית, והן:

- ההיכרות בינינו 

- ההבנה לגבי הסוגיה שאיתה אנו מתמודדים 

- ההחלטה על אופן העבודה

חשוב לדעת שאנחנו הכתובת הנכונה לא רק לגבי עניינים של בגידות וגירושין שכן חלק מהחקירות שאנו מבצעים קשורות לעסקים, לחקירות כלכליות וחקירות סמויות. נוסף לכך, אנחנו יכולים לבצע עבורכם גם חקירות מחוץ לגבולות ישראל כי גם בנושא זה צברנו הרבה מאוד ניסיון בשנים האחרונות. אנחנו עובדים כמובן עם רישיון מטעם משרד המשפטים שניתן לנו כבר בשנת 1988 כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאיתנו אתם במקום הנכון ואתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת.